Ana Sayfa İnternet Uygun Fiyata Alabileceğiniz Kaliteli Kablosuz Kulaklık Önerileri

Uygun Fiyata Alabileceğiniz Kaliteli Kablosuz Kulaklık Önerileri

6

Günümüzde teknoloji oldukça ilerlemiş durumda. Artık her aksesuarda teknolojiyi hissedebiliyoruz. Kulaklık da teknolojinin etkilediği aksesuarlardan birisi. Gün içerisinde pek çok defa kulaklıklarımızı kullanıyoruz. Kablolu kulaklıklar her ne kadar uzun bir süre bizlerin yanında olmuş olsa da pek pratik oldukları söylenemez. Kimi zaman karışmış kablolarla kimi zamanda bir yerlere takılıp aniden çıkan kulaklıklarla baş etmek zorunda kaldık. Hatta uzun süreli kullanımlar sonucunda yalnızca tek kulaklıktan ses geldiği bile olmuştur.

Bütün bunlara çözüm olarak gelen yeni nesil ürünümüz; kablosuz kulaklık. Bluetooth ile telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza bağlayabildiğiniz bu kulaklıklar oldukça kullanışlı ve pratik. Boyut olarak küçük olduğu için kaybetmeniz kolay olabilir fakat bu durum çok büyük bir sorun değil. Spor yaparken veya çalışırken kullanabileceğiniz bu kulaklıklar gerçekten oldukça kullanışlı. Sizler için uygun fiyatlı ve kaliteli kablosuz kulaklıkları araştırdım ve listeledim. Gelin göz atalım.

Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklıklar

1. JBL Tune 220TWS

JBL Tune 220TWS Kablosuz Kulaklık
JBL Tune 220TWS Kablosuz Kulaklık

Kulaklık konusunda birçok kişinin tercihi olan JBL ile başlayalım. Pure Bass Sound özelliğine sahip olan bu ürün ses karışmalarını önlüyor ve daha temiz ses almanızı sağlıyor.

Tasarımı sayesinde kulakta rahat bir şekilde duran bu kulaklığın bir diğer merak edilen özelliği şarj süresi. Kutusuna koyduğunuzda şarj olan ürün, yaklaşık 18 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Eğer çok kullanmayan biriyseniz birkaç gün boyunca kullanabilirsiniz. Fakat çok sık kulaklık kullanıyorsanız günde bir kere şarj etmeniz gerekebilir. Kutusu oldukça küçük ve ergonomik olduğundan taşımanız zor olmayacaktır.

Bluetooth 5.0 özelliği, ses kalitesi ve pil ömrü ile isteklerinizi tam anlamıyla karşılayacak olan bu kulaklığın fiyatı aynı özelliklere sahip diğer kulaklıklardan biraz daha ucuz.

JBL Tune 220TWS Fyatı: Yaklaşık 700 TL


2. Xiaomi Haylou GT1

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Kulaklık
Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Kulaklık

Xiaomi son yıllarda çok büyük adımlar attı. Teknoloji konusunda piyasaya sunduğu ürünler oldukça başarılı diyebilirim. Şimdi de tam bir fiyat-performans ürünü ile listemize giriyor.

Haylou GT1 ufak tasarımı ve kulaktaki duruşu ile oldukça kullanışlı bir kulaklık. Bu ufaklığın verdiği ses kalitesi gayet güzel. Eğer dinlediğiniz sesleri bütün ayrıntılarıyla duymak istiyorsanız bu kulaklık yetersiz kalabilir şimdiden söyleyeyim.

Yaklaşık 4 saat boyunca kullanabileceğiniz bu kulaklığın pil ömrü maalesef tatmin edici değil. Eğer gün içerisinde kulaklığınızı çok sık kullanıyorsanız 2 defa şarj etmeniz gerekebilir.

Başlangıçta da söylediğim gibi bu ürün tam bir fiyat-performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Haylou GT1 Fiyatı: Yaklaşık 150 TL


3. Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS

Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS Kablosuz Kulaklık
Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS Kablosuz Kulaklık

Yine bir Xiaomi ürünü ile listemize devam edelim istiyorum. Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS ürünü fiyat-performans olarak ihtiyacınızı karşılayacak bir ürün diyebilirim. Fakat sizi üst düzey bir ses kalitesi beklemiyor.

Yaklaşık 4 saat boyunca kullanabileceğiniz bir pil ömrü size sunuluyor. Kutusuna koyarak tekrar şarj edebiliyorsunuz. Kutusunun boyutu oldukça minik olduğu için taşıma konusunda hiçbir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Yer kaplamadığı için cebinizde bile taşıyabilirsiniz.

Bu kulaklıkta Bluetooth 5.0 bulunuyor. Bağlantı sorunu yaşamamanız gerekiyor. Fakat ben test ettiğimde şarj azaldığında kulaklıkla telefon arasında kopukluklar yaşandığını fark ettim. Aynı zamanda kimi zaman sağ kulaklık ile sol kulaklık arasında ses düzeyi farkı yaşanabiliyor.

Genel olarak oldukça iyi olan bu ürün eminim çok beklentisi olmayanların ihtiyacını karşılayacaktır.

Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS Fiyatı: Yaklaşık 130 TL


4. Huawei Freebuds 3i

Huawei Freebuds 3i Kablosuz Kulaklık
Huawei Freebuds 3i Kablosuz Kulaklık

Bu ürün benim favorilerim arasında yer alıyor. Aktif gürültü önleyici sensörü sayesinde ortam seslerini tamamen kapatabiliyorsunuz.

Suya ve tere dayanıklı bir yapısı olduğunu da söyleyebilirim. Hafif yağmurlu havalarda veya spor yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat bu su geçirmez demek değil. Eğer çok fala suya maruz kalırsa diğer elektronik cihazlar gibi bozulacaktır.

Bluetooth 5.1 ile bağlantı kuracağınız için bu konuda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğinizi düşünüyorum. Kullanma süreniz boyunca kesintisiz bağlantı sağlayabilirsiniz.

Pil ömrü sizlere 14,5 saate kadar çalma ve 10,5 saate kadar da konuşma süresi sunuyor. Oldukça ergonomik hazırlanan kutusuna koyduğunuzda ise şarj edebiliyorsunuz.

Fiyatı diğer ürünlere göre biraz daha fazla olan bu ürün için gerçekten pişman olmayacağınızı söyleyebilirim. Verdiğiniz fiyatı sonuna kadar hak eden bu ürünü karar vermeden önce denemenizi öneririm.

Huawei Freebuds 3i Fiyatı: Yaklaşık 500 TL


5. Xiaomi Airdots Pro

Xiaomi Airdots Pro Kablosuz Kulaklık
Xiaomi Airdots Pro Kablosuz Kulaklık

Bir başka Xiaomi ürünü ile listemize devam edelim. Xiaomi bu konuda oldukça geniş seçeneklere sahip her bütçeye uygun ürünleri ile kullanıcı dostu bir marka olduğunu söyleyebiliriz.

Xiaomi Airdots Pro orta seviyede bir kulaklık. Ses kalitesi oldukça iyi. Aynı zamanda bu markanın en çok tercih edilen kulaklığı unvanını da taşıyor.

Bluetooth ile bağlantı sorunu yaşamayacağınızı garanti edebilirim. Dokunmatik kontrol özelliği de ürüne ayrı bir hava katıyor.

10 saate varan kullanım süresi oldukça yeterli. Eğer gün boyu kulaklık kullanıyorsanız size yetmeyebilir, fakat gün içerisinde belirli aralıklarla kullanıyorsanız 2 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Xiaomi Airdots Pro Fiyatı: Yaklaşık 300 TL


Sizler için her bütçeye uygun yeni nesil kablosuz kulaklık fiyatlarını listeledim. Bir başka içeriğimizde sizlere kablosuz kulaklık alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğim. Umarım bu liste sizler için yararlı olmuştur.

Önceki İçerikSpider-Man: No Way Home Hakkında Ortaya Atılan Teoriler ve Filmde Bizi Bekleyenler
Sonraki İçerikTürkiye’de Karşılaşabileceğiniz En Tehlikeli 10 Hayvan
Merhaba! Ben Yusuf Tercan. 24 yaşında Makine mühendisliği öğrencisi olmakla birlikte Wabizon'un kurucu ortaklarındanım. Aynı zamanda sizlerin okuduğu yazıları oluşturan editör ekibinde yer alıyorum.